۶۱۲۴ بازدید انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۱ آخرین ویرایش : ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۴

در راستای تدوین سند چشم انداز سال 1400 مؤسسه بیت الاحزان

معاونت جدید طرح و برنامه راه اندازی شد

مدیر مؤسسه بیت الاحزان از راه اندازی معاونت جدید طرح و برنامه به منظور تدوین سند چشم انداز مؤسسه در سال 1400 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مؤسسه بیت الاحزان، مدیر مؤسسه قرآنی- فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، در جلسه شورای اداری مؤسسه مرکزی بیت الاحزان از راه اندازی معاونت جدید طرح و برنامه در جهت تدوین سند چشم انداز مؤسسه در سال 1400 شمسی خبر داد.

 

حجت الاسلام علیرضا شاهسونی با اعلام این خبر افزود: در راستای گسترش کمی و کیفی فعالیت های آموزشی، فرهنگی و اقتصادی مؤسسه و به منظور برنامه ریزی در بخش های مذکور، معاونت جدید طرح و برنامه با مسئولیت آقای مهدی شهسوار با حفظ سمت مدیریت روابط عمومی آغاز به کار کرد.

 

شایان ذکر است بر اساس تقسیمات مؤسسه بیت الاحزان، بیش از 50 بخش در شاخه های مختلف آموزشی، فرهنگی، اقتصادی، شعب و مناطق مؤسسه موظف به ارائه طرح و برنامه در قالب چشم انداز 5 ساله به این معاونت می باشند.

 

دیگر مطالب با موضوع های زیر :طرح‌های بیت الاحزان
Share
بی نام ۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۷

سلام من 14 سال دارم آیا میتونم در طرح حفظ یکساله شرکت کنم ؟من تازه هم چند جز حفظ هستم.
سلام. بله به لحاظ سن ثبت نام شما منعی ندارد، اما باید در مصاحبه حضوری شرکت نموده و پذیرفته شوید.

۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۱

ی کاش مسئولان قرآنی کشور با به کارگیری درست بودجه‌های قرآنی که مبالغ کمی هم نیست و با برنامه‌ریزی‌های درست و دقیق کاری می‌کردند که مردم با دیدن شرایط ایده‌آل یک نخبه قرآنی، فرزندانشان را برای کار حرفه‌ای در زمینه قرآن تشویق می‌کردند. متأسفانه عملکرد به گونه‌ای است که حتی مردم مذهبی هم اگر بخواهند فرزندشان به سمت قرآن بیاید، برایشان اولویت چندم است و دوست دارند ابتدا فرزندشان در زمینه دیگری از جمله ورزش و یا تحصیل موفق شود و بعد اگر شد در زمینه قرآن و یا دیگر فعالیت‌های مذهبی موفق باشد، زیرا خانواده‌ها هیچ آینده‌ای برای فعالیت‌های مذهبی نمی‌بینند و فقط برای بهره‌مندی معنوی و تربیت اخلاقی فرزندان آنها را به سمت این‌گونه برنامه‌ها تشویق می‌کنند.