۲۳۶۲ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۴

از سوی سازمان دار القرآن الکریم

زمان ثبت نام یازدهمین دوره طرح اعطای مدرک به حافظان اعلام شد

ثبت نام یازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن اوایل بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

محمد ضرغام، مدیر آموزش سازمان دارالقرآن الکریم اظهار کرد: طی سال‌های گذشته ثبت نام طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن از اواسط اسفندماه آغاز می‌شد و تا پایان فروردین سال بعد ادامه داشت اما به این دلیل که این تاریخ هرساله با تعطیلات نوروزی همزمان بود امسال تصمیم گرفتیم ثبت‌ نام در این طرح را زودتر آغاز کنیم.

مدیر آموزش سازمان دارالقرآن الکریم افزود: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ثبت نام در یازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن از اوایل بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا پایان اسفندماه نیز به پایان می‌رسد تا علاقه‌مندان به شرکت در این طرح فرصت کافی برای ثبت نام داشته باشند و ثبت نام در این طرح با تعطیلات نوروزی همزمان نشود.

وی در ادامه گفت: امسال نیز همانند سال‌های گذشته فراخوان ثبت نام را از طریق سایت تلاوت اعلام می‌کنیم و بخشنامه‌ها نیز به استان‌ها ارسال می‌شود؛ ثبت نام در این طرح نیز از طریق سایت تلاوت انجام می‌شود.

ضرغام با بیان اینکه زمان‌بندی آزمون‌های یازدهمین دوره، همانند سالهای گذشته خواهد بود، گفت: آزمون مرحله اول این طرح اردیبهشت‌ماه 95، آزمون مرحله دوم شهریورماه 95، آزمون مرحله سوم دی‌ماه 95 و آزمون مرحله چهارم نیز مردادماه 96 برگزار می‌شود.

وی در پایان گفت: زمان‌بندی قطعی برگزاری آزمون‌های یازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن تا اواسط آذرماه مشخص شده و اطلاع‌رسانی می‌شود.

Share