۵۶۷ بازدید انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸ آخرین ویرایش : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸

بر اساس مصوبه ستاد جشنواره:

فراخوان گزینش نام جشنواره تجلیل از حافظان کل قرآن کریم

بر اساس مصوبه ستاد جشنواره تجلیل از حافظان کل قرآن کریم این مؤسسه، فراخوان تغییر نام «جشنواره تجلیل از حافظان کل قرآن کریم» به تمامی حافظان قرآن و صاحبان ذوق و سلیقه قرآنی ارائه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، بر اساس مصوبه ستاد جشنواره تجلیل از حافظان کل قرآن کریم این مؤسسه، فراخوان تغییر نام «جشنواره تجلیل از حافظان کل قرآن کریم» به تمامی حافظان قرآن و صاحبان ذوق و سلیقه قرآنی ارائه شده است.

بر این اساس علاقمندان به ساحت مقدس قرآن کریم که صاحب ذوق و سلیقه ادبی و قرآنی هستند می توانند نام های پیشنهادی خود را که مختصر و گویا بوده و همچنین منتقل کننده مفهوم و هدف این جشنواره ملی می‌باشد را از طریق پیامک یا تلگرام به شماره 09173397983 ارسال نمایند (به عنوان مثال می توان به نام های جشنواره فجر یا جشنواره عمار یا مواردی از این قبیل توجه کرد).

به صاحب نام برگزیده ربع سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد.

یاد آور می شود مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا از سال 1381 همه ساله از قرآن آموزانی که در یک سال گذشته موفق به حفظ کل قرآن کریم شده اند طی مراسمی باشکوه تجلیل به عمل می آورد و در نظر دارد در سال 1397 برای هفدهمین بار این جشن ملی را با حضور حافظان کل قرآن کریم از 10 مرکز شبانه روزی و بیش از 170 شعبه مؤسسه برگزار نماید.

 

جهت آشنایی بیشتر با این جشنواره به لینک های زیر مراجعه نمایید:

بزرگترین جشنواره تجلیل از حافظان کل قرآن کشور در استهبان برگزار شد.

پانزدهمین جشنواره تجلیل از حافظان کل قرآن کریم

چهاردهمین جشنواره تجلیل از حافظان کل قرآن کریم+ گزارش تصویری

Share