۶۳۳ بازدید انتشار : ۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵ آخرین ویرایش : ۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵

شاهسونی معاون آموزشی بیت الاحزان خبر داد:

17 اسفندماه؛ زمان برگزاری مرحله نهایی مسابقات سراسری بیت‌الاحزان

معاون آموزشی مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) از برگزاری مرحله نهایی شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن این مؤسسه در تاریخ ۱۷ اسفندماه جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، خدیجه شاهسونی، معاون آموزشی مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) ، با بیان اینكه مرحله نهایی نهایی شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن این مؤسسه در تاریخ ۱۷ اسفندماه جاری برگزار خواهد شد، گفت: شیراز میزبان برگزاری این مرحله از رقابت‌هاست.
وی با یادآوری اینكه این مسابقات هر ساله در سه مرحله شعبه، شهرستان و نهایی برگزار می‌شود، گفت:‌ مسابقات مرحله شعبه در آذرماه سال جاری برگزار شد كه سه نفر از برگزیدگان آن به مرحله شعبه راه پیدا كردند و مسابقات مرحله شعبه نیز در ۱۲ بهمن‌ماه امسال برگزار شد و هر شعبه بستگی به سهمیه‌ای كه دارد از یك تا دو نفر را به مرحله نهایی اعزام كرد.
شاهسونی از رقابت ۳۷۰ قرآن‌آموز در این مرحله از مسابقات خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۶۳ نفر بانو و ۱۰۶ نفر آقا هستند كه ۴۰ نفر از آنان از فارغ‌التحفیظان مراکز شبانه‌روزی سال‌های گذشته هستند.
معاون آموزشی مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) با بیان اینكه این مسابقات در دو بخش قرآن‌آموزان و اساتید برگزار می‌شود، افزود: متسابقان در بخش قرآن‌آموزان در رشته‌های حفظ یك، ۳، ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء و ترتیل و مفاهیم قرآن كریم و در بخش اساتید در رشته‌های حفظ ۱۰، ۲۰ جزء و كل به رقابت می‌پردازند.
وی یادآور شد: متسابقان از شعبه‌های مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) از استان‌های فارس، بوشهر، خوزستان، یزد، كرمان، قم، تهران و سیستان و بلوچستان در مرحله نهایی به رقابت می‌پردازند.

دیگر مطالب با موضوع های زیر :موسسه بیت الاحزان حضرت زهرا س
Share