۱۲۸ بازدید انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰ آخرین ویرایش : ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۰

معاون آموزش بیت الاحزان خبر داد:

مسابقات سراسری بیت الاحزان 8 اسفند/ رشد چشمگیر جوایز

صالح محبی معاون آموزش بیت الاحزان از برگزاری مرحله نهایی هجدهمین دوره مسابقات سراسری مؤسسه بیت الاحزان در تاریخ 8 اسفند ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(س)، صالح محبی معاون آموزش بیت الاحزان از برگزاری مرحله نهایی هجدهمین دوره مسابقات سراسری مؤسسه بیت الاحزان در تاریخ 8 اسفند ماه سال جاری خبر داد.

وی با بیان این که مرحله سطح شعبه مسابقات در تاریخ 23 آبان و مسابقات مرحله شهرستان با حضور برگزیدگان مرحله شعبه در تاریخ 5 دی ماه برگزار شد گفت: ان شاء الله مرحله نهایی مسابقات با حضور برگزیدگان مرحله شهرستان و همچنین اضافه شدن نفرات برتر مراکز شبانه روزی در روز پنجشنبه 8 اسفند ماه در شیراز برگزار خواهد شد.

این حافظ کل قرآن کریم افزود: در این مرحله مسابقه 200 متسابق خواهر در 9 رشته و 80 متسابق برادر نیز در 9 رشته با هم به رقابت می‌پردازند که رشته نهم که ترجمه و مفاهیم است بین برادان و خواهران به صورت مشترک و کتبی برگزار خواهد شد.

محبی در ادامه به ارتقاء سطح کیفی این دوره از مسابقات اشاره کرد و افزود: با توجه به مردمی بودن و بضاعت اندک مؤسسه، در دوره‌های پیشین مسابقات جوایزی در حد وسع و توان این مؤسسه مردم نهاد به نفرات برتر اهدا می‌شد که خوشبختانه با مساعدت خیر اندیشان در این دوره میزان جوایز نفرات برگزیده نسبت به دوره های قبل رشد چشمگیری داشته است.

معاون آموزش بیت الاحزان خاطرنشان کرد: در رشته حفظ کل نفرات اول تا سوم در صورت کسب حد نصاب به ترتیب یک میلیون، 800هزار و 600 هزار تومان هدیه نقدی دریافت خواهند کرد، جوایز نفرات اول تا سوم رشته حفظ 20 جزء 800هزار، 600هزار و 400 هزار تومان خواهد بود، برترین های حفظ 10 جزء به ترتیب 600هزار، 400هزار و 300 هزار تومان هدیه نقدی دریافت خواهند کرد، نفرات برتر حفظ 5 جزء به ترتیب 300هزار، 250هزار و 200 هزار تومان هدیه نقدی دریافت می‌کنند، هدایای سه نفر برتر رشته حفظ 3 جزء 200 هزار، 150 هزار و 100 هزار تومان خواهد بود، در رشته حفظ یک جزء سهم نفرات برتر، 150 هزار، 120 هزار و 100 هزار تومان می باشد و نفرات برتر رشته مفاهیم نیز به ترتیب 200 هزار، 150 هزار و 100 هزار تومان هدیه نقدی دریافت خواهند کرد.

وی یادآور شد: این دوره از مسابقات در دو بخش مجزای قرآن آموزان و کادر اداری آموزشی برگزار می‌شود با این تفاوت که در رشته حفظ کل، حافظان کل با کادر اداری آموزشی به رقابت می‌پردازند و رشته‌ای مجزا نخواهند داشت.

Share