۳۲۳ بازدید انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵ آخرین ویرایش : ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲

در نشست شورای اداری بیت الاحزان:

تغییرات و انتصابات جدید مرکز مدیریت بیت الاحزان اعلام شد

سرپرست جهاد خودکفایی، معاون منابع انسانی و سرپرست روابط عمومی بیت الاحزان معرفی شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، در راستای تحول اداری و استفاده بیشتر از ظرفیت های نیروی انسانی و نیز محقق شدن اهداف، سرپرست جهاد خودکفایی ، معاون منابع انسانی و سرپرست روابط عمومی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) معرفی شدند.
حجت الاسلام و المسلمین علی رضا شاهسونی، مسئول مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) صبح روز گذشته در جلسه شورای اداری مرکز مدیریت بیت الاحزان از معرفی آقای قاسمعلی عمادی به عنوان سرپرست جهاد خودکفایی، آقای امین افشارنیا به عنوان سرپرست روابط عمومی و خانم نرگس پورحاجی به عنوان معاون منابع انسانی مرکز مدیریت بیت الاحزان خبر داد و گفت: این انتصاب به منظور برنامه ریزی مطلوب‌تر و بهتر در راستای تحول اداری و استفاده بیشتر از ظرفیت های نیروی انسانی مؤسسه بیت الاحزان انجام گرفته است.
قاسمعلی عمادی پیش از این به عنوان مشاور مسئول مؤسسه در امور مالی و حسابداری بوده و به صورت مدیریت از راه دور فعالیت های مالی را تحت نظر داشت. نرگس پورحاجی نیز پیش از این کارگزین و متصدی دبیرخانه و بایگانی مرکز مدیریت مؤسسه بوده که با حفظ سمت، معاونت منابع انسانی را عهده دار شد.

Share