۶۰۳۰ بازدید انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۸ آخرین ویرایش : ۵ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۳۶

ضرورت اخلاق و تزکیه نفس در مؤسسات فرهنگی و قرآنی

راه اندازی معاونت تهذیب و اخلاق در بیت الاحزان حضرت زهرا (س)

طی مراسمی معاونت تهذیب و اخلاق موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) معرفی شد

به گزارش روابط عمومی مؤسسه، امروز سه شنبه (5/ 9 /92) طی مراسمی، حافظ کل قرآن کریم حجت الاسلام توفیق نامور به سمت معاونت تهذیب و اخلاق موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) منصوب گردید.

در این مراسم که بعد از نماز ظهر و عصر در نماز خانه مؤسسه مرکزی برگزار شد؛ حجت الاسلام و المسلمین علیرضا شاهسونی مدیر مسئول مؤسسه طی سخنانی عنوان کرد: مسئله تهذیب و اخلاق یکی از مسائل مهم و ضروری برای جامعه و به خصوص مؤسسات قرآنی است. وی با اهمیت گزینش افراد مدیر و متعهد برای این مهم گفت: چندین سال است که در پی راه اندازی این معاونت بودیم و الحمد الله امروز به این موفقیت دست یافتیم.

عضو هئیت مدیره اتحادیه تشکل های قرآنی کشور افزود: امیدواریم با توجه به مشخص شدن معاون تهذیب و اخلاق، شاهد برگزاری جلسات مکرر اخلاق با حضور اساتید برجسته در 130 شعبه مؤسسه باشیم.

یادآور می شود: حجت الاسلام نامور در سال تحفیظی 90 – 89 در مدرسه شبانه روزی حفظ و تفسیر کل قرآن کریم موسسه موفق به حفظ کل قرآن شده و تجربه مدیریت و تدریس 2 ساله در مدرسه شبانه روزی حفظ و تفسیر یکساله کل قرآن امام حسن مجتبی (ع) را در کارنامه خود دارد.

 

 

Share
حمیده ۱۱ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۵۴

سلام خداراشکرکه به لطف حضرت زهراقران اموزان بعدازحفظ به جایگاههای خوب میرسند انشاالله ایشان هم موفق باشند

مهدی سنبلی ۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۱

با سلام وخسته نباشید.انشاالله استاد نامور در پناه امام زمان(عج)موفق باشند.